Нан зауыты күн сайын бірдей мөлшерде өнім шығарып, 7күнде 1750 т нан пісірді


Ответы на вопрос

Отвечает Власик Макс.

Ответ:1750:7=30×X

3×X=250

X=250:30

X=5

___________

1750:7=30×5

250=250

Пошаговое объяснение:Жауабы:250