Андрійко купив в магазині 36 маленьких іграшок звіряток й заплатив за них 792грн.Скільки буде

коштувати 8 таких іграшок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Болонева Елена.

Ответ: 176 грн.

Пошаговое объяснение:

792 : 36 = 22 (грн) коштує одна іграшка;

8 * 22 = 176 (грн) коштує 8 таких іграшок.