у фермерському господарстві 40 корів і 21 теля. Восени для них заготовили корми ізх

розрахунку5636кг на одну корову і 2485 на одне теля. скільки всього кг кормів заготовили для тварин?

Ответы на вопрос

Отвечает Копич Ваня.

Ответ:

277625 кг=277т6ц25кг

Пошаговое объяснение:

1)40*5636=225440(кг)-заготовили для корів,

2)21*2485=52185(кг)-заготовили для телят,

3)225440+52185=277625(кг)-всього  кормів заготовили для тварин.

277625 кг=277т6ц25кг