У господарстві є всього 250 корів і теличок. Телички становлять 30%.На скільки в господарстві

більше корів,ніж теличок?? Будь ласка,допоможіть.

Ответы на вопрос

Отвечает Гергедава Лука.

решение

250-100%

х-30%

х=250*30/100=75

Отвечает Грунковська Таня.

1) 30%=0,3

2) 250*0,3=75 - телок

3) 250-75=175 - коров

4) 175-75=100 больше коров чем телок