Порівняйте об'єм куба і прямокутного паралелепіпеда якщо ребро куба дорівнює 17 м а виміри

прямокутного паралелепіпеда 1,3 км 9 метрів 450 см 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Ковязин Кирилл.

Ответ:

17*17*17=4913 (м³) об"єм куба

1,3 км=1300 м;  450 см=4,5 м

1300*9*4,5=52650 (м³) об"єм паралелепіпеда

об"єм паралелепіпеда на 52650 - 4913 = 47737 (м³) більше