ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Один із кутів трикутника дорівнює 38 градусів, а другий

кут на 12 градусів більший за третій. Знайдіть невідомі кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Катя.

Ответ:

65;77;38

Пошаговое объяснение:

3=х

2=12+х

1=38

х+12+х+38=180

2х=130

х=65

3=65

2=65+12

1=38