Допоможіть вирішити задачі: Дмитрик купив 8 зошитів,а Петрик - 5 таких самих зошитів. Скільки

коштує один зошит якщо Петрик заплатив на 24 грн менше, ніж Дмитрик. Друга:При діленні двох двоцифрових чисел у частці отримали 9, а в остачі - 8. Чому дорівнює ділене? Допоможіть вирішити будь ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисова Алиса.

Задача.

1) 8-5=3(з.) - купив менше Петрик;

2) 24:3=8(грн)

Вiдповiдь: цiна одного зошита 8 грн.

Задача.

х-дiлене,

(х-8):9=у,

9у=х-8,

9у+8=х

Пiдбiр: у=10 найменше двоцифрове число

9×10+8=98

х=98.

Перевiрка:

98:10=9(ост.8)

Вiдповiдь: 98