У череді було 200 тварин,з них43%вівці.Скільки овець у череді.


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Иван.

Ответ:

86

Пошаговое объяснение:

200 тварин - 100%

х овець     - 43%

х=(200*43)/100=2*43=86

У череды було 86 овець