Допоможіть із задачею!!!На будівництво газопроводу завезли 1000км. труб.7/10 труб були

зварені;5/7зварених труб були заізольовані;4/7 зізольованих труб уклали у траншеї. Якою є довжина труб,укладених в траншеї?

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

285,71

Пошаговое объяснение:

Всього 1000 км труб

1) зварені труби становлять

1000*7/10=700 км

2) заізольовані становлять

700*5/7=500 км

3) уклаали у траншеї

500*4/7= 285  5/7 = 285,71 км