Для однієї зміни до літнього табору привезли 1т картоплі.Уперші 12 днів витрата картоплі склала

38кг на день.Якою вона може бути в дні, що залишилися, якщо припустити, що кожного дня витрата однакова, а всього у зміні 28 днів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Виктория.

Ответ:

34 кг

Пошаговое объяснение:

Всього привезли 1 т картоплі=1000 кг

Витрата в день 38 кг

за 12 днів витратили

38*12=456 кг

1000-456 =544 кг залишилося після 12 днів

Вся зміна 28 днів,отже залишиться

28-12 16 днів

544:16=34 (кг)

Витрата картоплі може бути 34 кг на день.