точка С належить відрізку АК,АС=14см відрізок СК на 28см довший за відрізок АС.Знайди довжину

відрізка зараз терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Елизавета.

СК=28+АС=28+14=42 (см)

Отже АК=АС+СК=14+42=56 (см)

Отвечает Левандовская Аня.

Малюємо відрізок

Якщо точка C належить відрізку AK, то вона лежить між точками A і K.