24-тің бөлгіші және 6-ға еселік жауабы


Ответы на вопрос

Отвечает Алиахмедов Ратмир.

Ответ:

24/Х=6

Х=24/6

Х=4

24/4=6

ОТВЕТ;4

Пошаговое объяснение: