дано три послідовні непарні натуральні числа відомо що квадрат їх Суми більший за подвоєний суму

квадратів цих чисел на 227 Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Bilovus Diana.

Ответ:

запишемо ці числа, як:

х, х+1, х+2, запишемо рівняння:

(х+(х+1)+(х+2))^2-2(х^2+(х+1)^2+(х+2)^2)=227

х^2+х^2+2х+1+х^2+х^2+4х+4-2х^2-2х^2-4х-2-2х-8х-8=227

-6х-7=227

-6х=227+7

-6х=234

х=234/(-6)

х=-39

х+1=-38

х+2=-37

В: -39, -38, -37