Розв’язати задачу. Зібрали 4 ящики малини і 6 ящиків полуниць по 8 кг. кожний. Скільки всього кг.

ягід зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Егор.

Ответ:

4+6=10 (ящ) зібрали усього 10 ящиків

10*8=80 (кг) усього кг ягід зібрали

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тамашевич Дана.

Ответ:

4+6=10

10*8=80 кг

Пошаговое объяснение: