Відстань між двома містами по річці дорівнює 80 км . моторний човен пройшов цей шлях у два кінці за

8 год 20 хвилин .Знайдіть швидкість човна у стоячій воді , якщо швидкість течії річки становить 4 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Мария.

Ответ:

19,2 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкисть човна у сиоячий води-х,тоди швидкисть по течии-(х+4), а проти-(х-4). Видстань по- та проти- течии однакова. Складемо ривняння:

80:(Х+4)+80:(х-4)=8 1/3

80/Х+20+80/х-20=25/3

160/Х=25/3

Х=160*3:25

Х=19,2км/год- швидкисть човна у стоячий води