Серед 7 різних чохлів для телефоне та 5 різних дротових гарнітур треба вибрати пару: 1 чохол і 1

гарнітуру. Скільки існує варіантів такого вибору a)2 b)35 c)12 d)13

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Полина.

Ответ:

b)35

Пошаговое объяснение:

Якщо можна підібрати 7 чохлів і 5 різних дротових гарнітур ,то до 1 чохла можна підібрати 5 різних гарнітур ,до іншого чохла ще 5 і т.д. 7×5=35

Отвечает Майоров Егор.

Ответ:

Ответ: b) 35

Т.е. 1 × 1 = 1 и :

Т.к. 7 × 5 = 35 чехлов