Помогите аж Перші дві години катер рухався зі швидкістю 20 ум год а наступні 30 хвилин зі

швидкістю 40 км год визначте шлях який пройшов катер за час руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Лера.

30 хв=0,5 год=t

S=Vt

1) знаходимо відстань, яку пройшов катер за 2 год

S=20*2=40 (км)

2) відстань. яку пройшов катер за 30 хв

S= 40*0.5=20 (км)

3) весь час катер пройшов

40+20=60 (км)

Відповідь: катер пройшов 60 км.