Допоможіть розв'язати дві задачі: 1) За першу годину жук пролетів 20км,за другу-22,4км,а за

третю-23 3/20км.Яка середня швидкість польоту жука? 2) Теплохід плив чотири дні. За перший день він проплив 25%шляху,за другий-3/16шляху,а за третій-5/12 шляху. Яку частину шляху залишилося проплисти теплоходові за четвертий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Рафиков Данил.

Пошаговое объяснение:

1) Середня швидкість буде

Vс= (20+ 22,4+23 3/20)/(1+1+1)=(20+22,4+23,15)/3=65,55/3=21,85 км/год

2)

1 день 25% шляху

2 день 3/16 шляху

3 день 5/12 шляху

25%=25/100= 1/4

1/4+3/16+5/12=(12+3*3+5*4)/48=41/48 частину шляху вже проплив. оскільки весь шлях це 1 , то залишилось проплисти

1-41/48=9/48 шляху