Запиши різницю таких чисел: зменшуване k, а від'ємник виражений часткою чисел b і 10. Знайди

значення різниці, якщо k = 200 і b = 180.

Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

якщо k-(b:10),

то 200-(180:10)=200-18=182