Допоможіть будь ласка, даю багато балів! "з двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два

потяги. Швидкість одного - 68 км/год, а другого в 1цілих 1/3 меньше. Якою буде відстань між потягами через 1цілих 1/5 годину після початку руху, якщо відстань між містами 203 км?"

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Владочка.

Пошаговое объяснение:

V1 = 68 км/ч - скорость первого

1) V2 = 68 (км/ч) : 4/3 = 51 км/ч - скорость второго

Скорость при движении навстречу - сумма скоростей.

2) Vc = V1 + V2 =  68 + 51 = 119 км/ч - скорость сближения.

t = 1 1/5 ч = 6/5 ч - время движения .

3) s = Vc * t = 119 * 6/5 = 714/5 = 142.8 км - путь проехали.

4) d = S - s = 203 - 142,8 = 60.2 км - осталось - ответ.