ПОМОГИТЕ!!! СРОЧНО!!! Даю 30 баллов З двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два

потяги. Швидкість одного з них - 64 км/год, а другого - в (Одну цілу одну третїх) менша. Якою буде відстань між потягами через (Одну цілу одну восьмих) год після початку руху, якщо відстань між містами 207 км?Жду уже 40 минут, никто не отвечает(((

Ответы на вопрос

Отвечает Родэ Дмитрий.

64 : 1 1/3 = 64 * 3 : 4 = 48 (км/год) швидкість другого поїзда

64 * 1 1/8 = 64 * 9 : 8 = 72 (км) пройшов перший поїзд за 1 1/8 год.

48 * 9 : 8 = 54 (км) пройшов другий полїзд за 1 1/8 год.

207 - (72+54) = 81 (км) буде між поїздами

Відповідь:  81 км.