2. За три дні автомобіль проїхав 990 км: першого і другого дня - 740 км, другого і третього дня -

780 км. Скількикілометрів проїжджав автомобіль кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Злата.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х-1день

У- 2день

Z-3 день

Х+у+z=990

X+y=740

Y+z=780

X-? Y-? Z-?

X=740-y

Z=780-y

740-y+y+780-y=990

Y=530- за 2 день

X=740-530=210 - за 1 день

Z=780-530=250- за 3 день