А) Оқушы бірдей бағада барлығы 10 дана торкөз чане жолды Дәптер сатып алды. Торкөз дәптергеОл 150

теңге, ал ЖОЛДЫ Дәптерге 100 теңге төледі.Оқушы неше торкөз дәптер және неше жолдыДәптер сатып алды?помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Астапенко Егор.

Ответ: (150+100)÷10=25

150÷25=6

100÷25=4

Торкөз дәптер 6 дана, жол дәптер 4дана

Пошаговое объяснение: