Із 100 кг цукрових буряків можна отримати 7 кг цукру. Скільки кілограмів бурякив потрибно, щоб

отримати : 1)28кг цукру; 2) 3,5 кг цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудов Даня.

Ответ:

1)400кг 2)50кг

Пошаговое объяснение:

28:7=4

100×4=400 (кг) - буряка на 28 кг цукру

3,5:7=0,5

100×0,5=50 (кг) - буряка на 3,5 кг цукру