Задача Господарство зібрало з трьох ланів 21.680 кг картоплі. З першої і другої - 18.000 кг,аз

другої і третьої 13.280 кг. Скільки кг картоплі зібрали з кожного лану?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

1) 21680-18000=3680 (кг) с 3 лана

2)13280-3680=9600 (кг) со 2 лана

3) 18000-9600=8400 (кг) с 1 лана

Пошаговое объяснение: