Знайдіть такі значення a і b щоб числа 5, a і b були відповідно пропорційні числам 2/7, 2 і 8

Ребят срочнопожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагазина Нурбике.

5:a:b=\frac27:2:8\\\\5:a=\frac27:2\Rightarrow a=5:\left(\frac27:2\right)=5:\left(\frac27\cdot\frac12\right)=5:\frac17=5\cdot7=35\\\\5:b=\frac27:8\Rightarrow b=5:\left(\frac27:8\right)=5:\left(\frac27:\cdot\frac18\right)=5:\frac1{28}=5\cdot28=140