Знайдіть такі значення а,b щоб числа а, 10,b були відповідно пропорційні числам 2, 1/6, 3/4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Ольга.

Ответ:

10*6=60 - x

60*2=120 - a

3/4*60=0,75*60=45 - b

Ответ: а=120 ; b=45

Пошаговое объяснение: