Функцію задано формулою f(x)=2x^2+7. Знайдіть f(-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Штрайх Артур.

Ответ:

f(-2) = 15.

Пошаговое объяснение:

f(x)=2x^2+7

f(-2) = 2(-2)^2+7 = 2•4 + 7 = 8+7 = 15.