Білочка прикрасила 6 ялинок. Вона мала 15 кульок, у 5 разів менше зірочок, а ліхтариків - на 12

більше, ніж кульок та зірочок разом. Скільки іграшок білочка почепила на кожну ялинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ромасєвич Анна.

Ответ:8

Пошаговое объяснение:

15:5=3(іграшок)- зірочок

15+3+12=30(іграшок)-ліхтариків

15+3+30=48(іграшок)-разом

48:6=8(іграшок)-почепила на кожну ялинку

Отвечает Микаленус Евгений.

Ответ:

по 8

Пошаговое объяснение:

15+15/5+(15+15/5)+12=48

48/6=8