Х/3+5=х/4+3 өтініш мына есепті шығарып беріңдерш пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Tsapura Oleg.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х/3+5=х/4+3

х/3-х/4=3-5

(4х-3х)/12=-2

х/12=-2

х=-24