Першого дня було використано 7/20 т палива, а другого на 5/20 т бiльге нiж першого. скiльки тон

палива було выкористано за два днi

Ответы на вопрос

Отвечает Церковный Август.

7/20+(7/20+5/20)=(7+7+5)/20=19/20/т/