Екі қар тазалайтын машина бір уақытта таңғы сағат 8 де шығып, бір бағытқа қарай жүрді. Бірінші

машина жылдамырақ жүргендіктен,исағат 11де олардың арақашықтвғы 6км болды. Егер екіншісінің жылдамдығы 30 км/сағ болса, онда бірінші мәшиненің жылдамдығы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Віка.

Ответ:

11-8=3

30×3=90(екінші мәшине)

90-6=84(бірінші мәшине)

84÷3=28 км/с

Жауап:бірінші мәшиненің жылдамдығы 28 км/с