різниця двох чисел дорівнює 2 якщо до потроєного першого числа додати квадрат другого числа, то

одержимо 124. З-ть ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 1-е число.

y - 2-е число.

Система уравнений:

y-x=2; x=y-2

3x+y²=124

3y-6+y²-124=0

y²+3y-130=0; D=9+520=529

y₁=(-3-23)/2=-26/2=-13

y₂=(-3+23)/2=20/2=10

x₁=-13-2=-15

x₂=10-2=8

Ответ: 1-е число: -15 и 2-е число: -13, а также

1-е число: 10 и 2-е число: 8.