1) Запишіть дріб у у вигляді мішаного числа: 1)23/11;. 2)45/4;. 3)111/13;4)147/27.2)Запишіть у

вигляді частки мішане число:1)1 2/5;. 2)4 6/7;. 3)3 5/11;4)10 4/9.​

Ответы на вопрос

Отвечает Круглов Иван.

Ответ:

1)2 \times \frac{1}{11}  \\ 2)11 \times \frac{1}{4}  \\ 3)8 \times \frac{7}{13}  \\ 4) 5 \times \frac{12}{27}  \\ 1) \frac{7}{5}

2) 34/7

3) 38/11

4) 94/9