На дереві сиділо 36 горобців, три четвертих з них полетіло. Скільки горобців залишилося сидіти на

дереві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижова Дарья.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

36:4=9

4*9=27

36-27=9

Отвечает Корепанова Анастасия.

Ответ:

9 горобців залишилося на дереві

\frac{36}{4} =9\\\\4*9=27\\\\36-27=9