На приготування домашнього завдання учень розрахував заратити 2 7/20 год але затратив на 1 6/20

год. більше.Далі він дивився фільм по телевізору на 1 14/20 год. менше, ніж виконував домашнє завдання. Скільки всього часу потратив учень на виконання домашнього завдання та перегляд фільму?

Ответы на вопрос

Отвечает Комоликова Татьяна.

Ответ

2 7∫20+1 6∫20=3 13∫20 год виконував дз

3 13∫20-1 14∫20=1 19∫20год дивився кіно

3 13∫20+1 19∫20=5 12∫20 год усього потратив часу

Пошаговое объяснение: