Іванко піднявся з першого поверху на четвертий і пройшов 24 сходинки,скільки сходинок він пройде

якщо буде йти з першого на восьмий

Ответы на вопрос

Отвечает Заверуха Богдан.

Ваня поднялся с первого этажа на четвертый и прошел 24 ступеньки, сколько ступенек он пройдет если будет идти с первого на восьмой?

1) 4-1=3 этажа пройшов

2) 24 : 3=8 сходинок сходинок між сусідніми этажами

3) 8-1=7 этажей от першого до восьмогу

4) 8 · 7 = 56 сходинок він пройде якщо буде йти з першого на восьмий