між сусідніми поверхами будинку 10 сходинок.Витя подолав 50 сходинок.На який поверх

він піднявся,якщо до першого поверху сходинок немае?

Ответы на вопрос

Отвечает Лямкин Дмитрий.
50:10=5 поверхів подолав зі сходинками
5+1= 6 поверх
або
50-10=40 сход - залишилось, 1 поверх
40-10=30 сход - залишилось, 2 поверх
30-10=20 сход - залишилось, 3 поверх
20-10=10 сход - залишилось, 4 поверх
10-10=0 сход залишилось, 5 поверх
5+1= 6 поверх