задача . у першій бібліотеці 12000 книг,а в другій -75% від цієї кількості.скільки книг у двох

бібліотеках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

1)12000:100*75=9000(кн.)-у двух бібліотеці;

2)12000+9000=21000(кн.)

Відповідь:21000 книг у двух бібліотеках