Знайти рівняння кола з центром у точці O(2;-1) яке дотикається до прямої 5x-12y+4=0


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.

Ответ:

0= медиана, 5x-12y+4= 0, 5x=12*3=4

по Формуле Фалоса, x=y2=x5

5*2*4-12=1/3 = 23

5x-23y=2/3

2/3= 2 *3 = 6 - 2 = 4 ( Номера совпали )

Ответ: 4x Рiвняння кола достигает з центром у точцi.

Пошаговое объяснение: