Перший автомобиль подолав певну відстань за 6 год ідучи зі швидкістю 80 км/год.Другий автомобіль

той самий шлях проїхав зі швидкістю 60 км/год.скільки годин був в дорозі другий автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Гильмутдинов Ильнур.

Пошаговое объяснение:

1) 80*6= 480 км проїхав перший автомобіль

2) 480 : 60 = 8 годин  був удорозі другий автомобіль

Отвечает Скляревский Миша.

1). 80×6=480 (км)-проïхав перший автомобiль.

2). 480÷60=8(годин)

Відповідь: 8 годин був удорози другий автомобiль.