Швидкість пароплава проти течії дорівнює 25,7 км/год, а швидкість течії 2,3 км/год. Знайдіть

швидкість пароплава за течією. 10 баллов за ответ :)

Ответы на вопрос

Отвечает Мушаряпов Дмитрий.
Власна швидкість пароплава =25,7+2,3=28км/год
Швидкість за течією 28+2,3=30,5км/год