Допоможіть розв'язати рівняння -9 5/24 - х = -9 1/6


Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Ответ: х= 9 1/6-9 5/24=9 4/24-9 5/24=-1/24.

Пошаговое объяснение: