Допоможіть зробити обчисліть значення виразу а+б+с якщо а= 3 5/8; б=-5,4; с=-1,6


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

3 5/8+(-5,4)+(-1,6)=29/8/5,4-1,6=3,625-5,4-1,6=-3,375

Отвечает Подольский Тимофей.

Ответ:

- 3 3/8.

Пошаговое объяснение:

a + b + c = 3 5/8 + (-5,4) + (-1,6) = 3 5/8 + ( - 5,4 - 1,6) = 3 5/8 + ( - 7) = - (7 - 3 5/8) = - (6 8/8 - 3 5/8) = - 3 3/8.