Ділене більше від частки в 5 разів, а від дільника --- в 3 рази. Знайти ділене, дільник і частку.


Ответы на вопрос

Отвечает Кирилкин Илья.

a/b=c

условие

a=5c

a=3b

решение

c=a/b

c=3b/b

c=3

a=5*3=15

3b=15

b=15/3

b=5

ответ:

15/5=3