942. З одного села в одному напрямі одночасно виїхали л сипедисти. Один із них їхав зі швидкістю

11,4 км/год .гий - зі швидкістю 9,8 км/год. Якою була відстань мічерез 6,5 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Виктория.
1)11,4*6,5=74,1 км проїхав перший
2)9,8*6,5=63,7 км проїхав другий
3)74,1-63,7=10,4 км