У 8 жуків і павуків разом 58 ніг. скільки жуків? скільки павуків?


Ответы на вопрос

Отвечает Демянник Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У паука 6 ног.

8×6=48 ног

54-48= 6 ног

8-6=2 - разница

6÷2=3 паука

8-3=5 жуков

--------------------

Проверка:

3×8+5×6=54 ног