Помогите пожалуйста!!! 10 Есепті шығар.Құлпынайдан тосап қайнату үшін оның 3 бөлігіне 4 бөлiк

қантқосылады. 8 кг 400 г тосап қайнату үшін қанша құлпынай алуқажет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Серкин Андрей.

4 +3 =7

8 кг 400г = 8400 г

8400 ÷7 =1200

1200 ×3 = 3600 клубника

1200 ×4 =4800 сахар