З одного міста в одному напрямі одночасно виїха- ли велосипедист і мотоцикліст. Швидкість

велосипедис-та дорівнює 13,6 км/год, а швидкість мотоциклістау 4,5 раза більша. Яка відстань буде між ними через1,2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 13,6 × 4,5 =61,2 (км/год) - швидкість мотоцикліста,

2) 1,2 ×13,6=16,32 (км) - проїхв велосипедист,

3) 1,2 × 61,2=73,44 (км) - проїхв мотоцикліст,

4) 73,44 - 16,32 = 57,12(км) - відстань між ними.