швидкість катера проти течії річки дорівнює 27.8 км год а власна швидкість катера 29.9 км год

обчисліть швидкість катера за течією річки

Ответы на вопрос

Отвечает Ветчанин Никита.

Ответ:

32 км/ч

Пошаговое объяснение:

29,9+(29,9-27,8)=29,9+2,1=32 км/ч